Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(GFT) Batoh - Medium Laser-Cut Patrol Backpack - Olive Drab

Výrobce: GFT
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: GFT-20-023967-00
EAN: 5902543166944
Dostupnost: dočasně nedostupné
917 bez DPH
1 110 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Laser-Cut hlídkový batoh

Tento středně velký hlídkový batoh je vyroben z odolného nylonu a nabízí MOLLE systém formátu Laser-Cut.

Hlavní kapsa batohu (přístupná zipem) nabízí 2 ploché kapsy s jednou vnitřní síťovanou kapsičkou. Ve střední části batohu pak najdeme menší organizér. Vnějšek batohu nabízí dvě menší kapsy na zip.

Celý batoh je velmi moderní, na stranách těla batohu najdeme kompresní pásy (zmenšují objem batohu, pokud v něm nenesete mnoho věcí). Z boku též najdeme plochou kapsu vhodnou pro dlouhé válcovité objekty.

Mimo běžných nosných popruhů je na batohu též k dispozici opasek. Při správném dotažení všech popruhů, opasku a kompresních pásů je batoh velmi kompaktní a vhodný i pro pohyb - neskáče a nehýbe se.

Tento batoh je k dispozici v olivové barvě, vhodný do přírody. Navíc využívá technologii Laser-Cut, která umožňuje snížit celkovou hmotnost batohu při zachování kompatibility s MOLLE systémem.

Laser-Cut systém

Systém Laser-Cut je alternativou k běžné MOLLE platformě. Jde o nejnovější řešení vazby PALS, které přináší několik výhod oproti MOLLE systému: batohy a další výstroj jsou bezesporu elegantnější a nabízí znatelně nižší profil vazby. Navíc toto řešení eliminuje slabá místa původních MOLLE - prošití vazeb do výstroje. To vychází přímo z konstrukce Laser-Cut, kde jsou všechny vazby součástí jednoho panelu, který je pevně přišitý k tělu výstroje. Díky tomu dochází k lepšímu rozložení zátěže, což prodlužuje životnost tohoto systému. Tyto panely jsou vyráběny z pevného a trvanlivého nylonu.