Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(GFT) Batoh Assault Pack (Laser Cut) – Oliva

Výrobce: GFT
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: GFT-20-008352-00
EAN: 5902543490858
Dostupnost: dočasně nedostupné
835 bez DPH
1 010 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Útočný batoh (Laser Cut)

Tento batoh je velmi lehký a pohodlný. Vyroben z odolného nylonu. Navíc má šikovně umístěné kapsy, díky čemuž se do něj vejde spoustu věcí i při jeho kompaktní velikosti. Tento konkrétni batoh může sloužit mnohým účelům - jak pro běžné denní nošení, tak i jako turistický batoh či pro airsoftové aktivity. V batohu najdete dvě hlavní uložiště a dvě drobnější kapsy - vše je zajištěno zipem se dvěma jezdci. Menší kapsy také nabízí organizér..

Celý batoh je velmi moderní, na stranách těla batohu najdeme kompresní pásy (zmenšují objem batohu, pokud v něm nenesete mnoho věcí). Tyto kompresní pásy též umožňují k batohu připojit další výstroj.

Batoh využívá technologii Laser-Cut, která umožňuje snížit celkovou hmotnost batohu při zachování kompatibility s MOLLE systémem.

Laser-Cut systém

Systém Laser-Cut je alternativou k běžné MOLLE platformě. Jde o nejnovější řešení vazby PALS, které přináší několik výhod oproti MOLLE systému: batohy a další výstroj jsou bezesporu elegantnější a nabízí znatelně nižší profil vazby. Navíc toto řešení eliminuje slabá místa původních MOLLE - prošití vazeb do výstroje. To vychází přímo z konstrukce Laser-Cut, kde jsou všechny vazby součástí jednoho panelu, který je pevně přišitý k tělu výstroje. Díky tomu dochází k lepšímu rozložení zátěže, což prodlužuje životnost tohoto systému. Tyto panely jsou vyráběny z pevného a trvanlivého nylonu.