Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(BOL) Bolle Viper Smoke glasses

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: BOL-41-000877-00
Dostupnost: dočasně nedostupné
264 bez DPH
320 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Bolle Viper Smoke

Ochranné brýle mají široké profilové čočky. Zaručují trojrozměrnou ochranu, díky které chrání oči nejen před přímými zásahy, ale také před kuličkovými střepinami. Čočky používané v těchto brýlích splňují evropskou normu EN 172, díky které jsou 100% chráněny před UV zářením a jsou pokryty vrstvou zabraňující poškrábání. Kromě brýlí sada obsahuje také flexibilní pásek, který může sloužit k udržení brýlí na krku. 

    Bezpečnost a trvanlivost

Brýle mají velmi vysokou hodnotu F faktoru tvrdosti čočky, které musí odolat nárazu 6 mm 0,86 g ocelových BB kuliček letících rychlostí 45 m / s. Při přepočítání - výsledkem je kinetická energie 0,87 J.

     Optická třída

Optická třída čočky se určuje na základě jejích optických parametrů. Prostředky na ochranu očí a obličeje jsou rozděleny do tří tříd. Bolle Viper Smoke jsou zařazeny do třídy st  a jsou vhodné pro každodenní nošení.  Oproti tomu  brýle optické třídy   3 rd  jsou určeny k použití na krátkou dobu.

    Co je to EN166?

Norma EN166 se vztahuje na všechny typy individuální ochrany očí používané k ochraně před všemi typy nebezpečí, která mohou být splněna v průmyslových odvětvích, laboratořích, ve školních budovách,atd., kde můžete zranit vaše oko nebo zkreslit vidění - to nezahrnuje záření jaderného typu, rentgenové záření, laserové emise a infračervené záření (IR), které je emitováno nízkoteplotními zdroji. Specifikace této normy se nevztahují na ochranu očí, pokud existují jiné normy - jako je ochrana očí proti laserům.

VAROVÁNÍ!

Výše uvedený produkt je produktem nejvyšší kvality a byl podroben vytrvalostním testům odpovídajícím jeho třídě odolnosti. Výrobce zaručuje odolnost proti nárazu pevných látek v třídě odolnosti nebo získaným certifikátům. Navzdory tomu v případě nedostatečného přizpůsobení zboží nevylučuje použití této ochrany výskyt tělesných zranění, například pádemkuličky  pod ochranné sklo v důsledku odrazu, či špatného nasazení brýlí  apod. Proto se před použitím doporučuje přizpůsobit ochranu očí individuálním potřebám uživatele. Ochranné vlastnosti produktu se mohou také změnit v důsledku nesprávného použití a údržby výše uvedeného produktu, např. čištěním skla nevhodnými přípravky. Prodávající neodpovídá za žádné zranění způsobené nesprávným nasazením a použitím výše uvedeného produktu.

 
 Copyright © 2020 - OrdersCom Všechna práva vyhrazena.