Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(BOL) Bolle Viper Smoke glasses

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: BOL-41-000877-00
Dostupnost: dočasně nedostupné
Cena bez DPH: 264
320 ks

Bolle Viper Smoke

Ochranné brýle mají široké profilové čočky. Zaručují trojrozměrnou ochranu, díky které chrání oči nejen před přímými zásahy, ale také před kuličkovými střepinami. Čočky používané v těchto brýlích splňují evropskou normu EN 172, díky které jsou 100% chráněny před UV zářením a jsou pokryty vrstvou zabraňující poškrábání. Kromě brýlí sada obsahuje také flexibilní pásek, který může sloužit k udržení brýlí na krku. 

    Bezpečnost a trvanlivost

Brýle mají velmi vysokou hodnotu F faktoru tvrdosti čočky, které musí odolat nárazu 6 mm 0,86 g ocelových BB kuliček letících rychlostí 45 m / s. Při přepočítání - výsledkem je kinetická energie 0,87 J.

     Optická třída

Optická třída čočky se určuje na základě jejích optických parametrů. Prostředky na ochranu očí a obličeje jsou rozděleny do tří tříd. Bolle Viper Smoke jsou zařazeny do třídy st  a jsou vhodné pro každodenní nošení.  Oproti tomu  brýle optické třídy   3 rd  jsou určeny k použití na krátkou dobu.

    Co je to EN166?

Norma EN166 se vztahuje na všechny typy individuální ochrany očí používané k ochraně před všemi typy nebezpečí, která mohou být splněna v průmyslových odvětvích, laboratořích, ve školních budovách,atd., kde můžete zranit vaše oko nebo zkreslit vidění - to nezahrnuje záření jaderného typu, rentgenové záření, laserové emise a infračervené záření (IR), které je emitováno nízkoteplotními zdroji. Specifikace této normy se nevztahují na ochranu očí, pokud existují jiné normy - jako je ochrana očí proti laserům.

VAROVÁNÍ!

Výše uvedený produkt je produktem nejvyšší kvality a byl podroben vytrvalostním testům odpovídajícím jeho třídě odolnosti. Výrobce zaručuje odolnost proti nárazu pevných látek v třídě odolnosti nebo získaným certifikátům. Navzdory tomu v případě nedostatečného přizpůsobení zboží nevylučuje použití této ochrany výskyt tělesných zranění, například pádemkuličky  pod ochranné sklo v důsledku odrazu, či špatného nasazení brýlí  apod. Proto se před použitím doporučuje přizpůsobit ochranu očí individuálním potřebám uživatele. Ochranné vlastnosti produktu se mohou také změnit v důsledku nesprávného použití a údržby výše uvedeného produktu, např. čištěním skla nevhodnými přípravky. Prodávající neodpovídá za žádné zranění způsobené nesprávným nasazením a použitím výše uvedeného produktu.

 
 Copyright © 2020 - OrdersCom Všechna práva vyhrazena.