Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

Delta Armory AR15 MK18 BRAVO

Technické parametry

Délka zbraně [mm]

 700- 790

Barva

Černá

Hop-Up

Ano, rotační komora typu ProWin

Materiál předpažbí

Kov

Materiál těla

Polymer

Mechabox

Zesílený kovový, typ V2

Rychlá výměna pružiny

Ano (doporučujeme max M130)

Typ střelby

Jednotlivě a dávkou

Typ zbraně

AR15, AEG M

Úsťová rychlost [m/s]

cca 120 m/s (w/ 0,20g BB)

Výrobce

Delta Armory

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: DA-B15
Dostupnost: skladem
3 926 bez DPH
4 750 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Delta ArmoryAR15 MK18  DA-B15

Tato puška je součástí série Bravo. S puškami Bravo (a dalšími typy) přináší Delta Armory na evropský trh nový standard kvality. Tyto pušky, přestože jsou cenově spíš nenáročné, nabízí neobvykle kvalitní zpracování dílů. Společnou doménou BRAVO jsou těla z tvrzeného polymeru v kombinaci s kovovým předpažbím a specifickou spouští. Nejedná se však o "levného plasťáka" a na zbraň se tak můžete spolehnout - díky tomu je zbraň velmi oblíbeným řešením pro začínající hráče nebo pro ty, kteří hledají spolehlivou záložní pušku s vnitřnostmi nadstandardně kvalitními vzhledem k cenovce. Zbraň disponuje kovovými RIS lištami na předpažbí a tlumičem do něhož je prodloužená hlaveň.

Série Delta Armory Bravo je ideální volbou pro začátečníky i pokročilé hráče. Ve své cenové kategorii nemá konkurenci a může hrdě konkurovat i dražším kouskům na trhu.

Každá puška od Delty nese vlastní specifické sériové číslo vryté do těla, zároveň futuristickou spoušť CNC A-TYPE, kvalitní vnitřní díly včetně pístu se všemi kovovými zuby od SHS. Nezapomnělo se ani na QD systém, umožňující rychlou výměnu pružiny bez nutnosti kompletního rozebrání mechaboxu. Stejně jednoduché je i vyjmutí motorku - ten lze vyjmout bez nástrojů. 

Navíc ve zbrani najdete již nový typ Hop-up komory - tedy komoru rotační (typ ProWin). S touto komorou je úprava přítlaku jednodušší, než kdy dříve. Navíc se přítlak samovolně nemění a zůstává tak, jak ho nastavíte. Mechabox v této zbrani je zesílený V2 a již v základu puška nabízí přesnou 6,03 mm hlaveň. Zbraň má rovněž zesílený mechabox, který umí dlouhodobě pracovat s pužinami M120-M130.

Tato zbraň je replikou legendární M4 s RIS předpažbím, které umožňuje montáž příslušenství a kolimátoru. Provedení pušky je v kombinaci černé.

V balení mimo zbraň najdete i baterii s nabíječkou a zásobník.