Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

Delta Armory AR15 KeyMod 10" Charlie EAGLE Black

Výrobce Delta Armory
Kód varianty 12141-BK
Záruka 24 měsíců
Hmotnost balení 2.3 kg
Model zbraně Série M4
Typ pohonu zbraně Elektrická AEG
Materiál těla zbraně Plast
Barva Černá
Úsťová rychlost 119 m/s
Typ mechaboxu Verze 2
Výrobce: Delta Armory
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: DA-C04-EGL
Dostupnost: Skladem 1 ks
3 140 bez DPH
3 800 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Popis:

Řada Eagle je nejnovějším přírůstkem do sortimentu renomované značky Delta Armory. Řada Eagle reaguje na rostoucí poptávku po elektronických spouštích přímo ve zbraních, které pomalu nahrazují tradiční mechanické spoušťové kontakty. Řada Eagle představuje novou opto-magnetickou procesorovou jednotku ETU, která zajišťuje rychlou odezvu spouště a zároveň připravuje zbraň na použití s 11,1 LiPo akumulátory. (Akumulátor se vkládá do zásobní trubice, konkrétně doporučujeme Delta Armory 11,1V/1100mAh). Samozřejmostí je konektor Deans-T, který nahradil klasický konektor Tamiya.

Jak se již stalo zvykem, Delta Armory dodává výrobky, které mají vynikající poměr ceny a kvality, a u řady Eagle se to opět potvrdilo. Díky vlastnostem špičkových procesorů, jako je Gate Asther, přímo ve zbrani za tuto cenu hodnotíme procesor Eagle velmi kladně. Zároveň řada Eagle nabízí nejen nastavení citlivosti spouště prostřednictvím jednotky procesoru, ale také délky dráhy spouště prostřednictvím nastavitelného šroubu umístěného přímo v závěru. Jednotka ETU sleduje stav baterie, v případě jejího nedostatečného nabití nebo přebití může vypnout a chránit tak baterii, na tuto skutečnost vás upozorní zvukovým signálem. Procesor je zároveň vybaven funkcí aktivní brzdy.

Procesor Eagle ETU má následující možnosti:

 • SEMI pouze v režimu Auto
 • Série 3 střel
 • Burst 5 střel
 • Binární spoušť
 • Režim AUG
 • Odstřelovačský režim
 • Citlivost spouště s různými úrovněmi
 • Režim předběžného nabití s různými stupni
 • Možnost zapnutí a vypnutí aktivní brzdy

Novinkou v řadě Eagle je také nová pažba Delta Stock v.2, která má moderní design a pogumovanou pažbu pro pohodlnější míření. Současně řada Eagle obsahuje také novou pistolovou rukojeť v.2, která má lepší design, ale také propracovanější systém regulace přítlaku motoru než první verze.

AR15 Keymode KeyMod 10" Charlie je vyrobena z odolného ABS polymeru, který má mnohem lepší vlastnosti než klasický plast. Zároveň jsou vnější hlaveň, oko praku, spoušť a kryt blesku vyrobeny z kovu.

Vnitřní části zbraně jsou standardní jako u klasické DA řady - SHS píst s celokovovým ozubením, SHS rukojeť kolečka pístu, otočná hop-up komora a 6,03mm přesná hlaveň. Výhodou této pistole je rychlovýměnná pružina QRS Gen. 2 - výměna pružiny bez nutnosti rozebírat zbraň a rychlá výměna motoru QRS. Samozřejmostí jsou vnitřní součásti - kovová kluzná 7mm ložiska, odolná kovová kolečka a páka podavače SHS.

Součástí balení je zbraň a tlačný středový zásobník DMAG na 120 nábojů. Pro zásobník rychle doporučujeme náplň 100 BB od společnosti Delta Armory.

 • Hmotnost: 2260g
 • Délka zbraně [mm]: 785-865
 • Délka vnitřní hlavně [mm]: 360