Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

Delta Armory AR15 KeyMod 8” ALPHA Full Metal

- 5%
Typ zbraně AR15, AEG (elektrická zbraň)
Úsťová rychlost (udávaná výrobcem) cca 119 m/s
Materiál těla Polymer
Materiál předpažbí Kovové
Palebné módy Safe, jednotlivé, automat
Zásobník High-cap 300 ran, styl DMAG
Hmotnost 2363 g
Délka zbraně [mm] 690- 770 mm
Hlaveň 6.03 mm
Baterie v balení Tamiya malá,1000mAh 9,6v NiMH 
Verze mechaboxu V2
Materiál mechaboxu Kovový
Píst SHS se 14 kovovými zuby
Hop-Up Ano, rotační komora typu ProWin, upravitelná
Ložiska 8 mm luzná
Rychlá výměna Pružina & motorek
Barevné provedení Černá
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: DA-A05
Dostupnost: Skladem 4 ks
4 215 bez DPH
5 100 ks
Původní cena 5 368, Sleva 5 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Delta Armory AR15 KeyMod 8”  -  DA-A05

Tato puška je součástí série Alpha . Řada Alpha se vyznačuje především kvalitními vnitřními díly, které jsou v této cenové kategorii výjimečné, jedná se především o:

- Zesílený píst s celokovovými zuby, zpožďovací vačka pro lepší podávání bbs, rychlá výměna pružiny, otočná Hop-up komora, zesílená převodovka, která drží pružinu 120-130 a přesná hlaveň 6,03 mm

- repliky Alpha mají celokovové provedení a chromovaný válec.

-Spoušť - CNC rychlost Typ A, která obsahuje řada Alpha, lze obvykle vidět pouze na upgradovaných nebo špičkových zbraních. 

Nastavitelná mířidla jsou samozřejmostí a všechny modely mají pevné kovové oko pro popruh. Hlaveň je zakončena levotočivým závitem 14 mm. Jako bonus najdete v každém balení řady Delta Armory Alpha (pro verze bez mosfetu) 9,6V / 1100 mAh, což je v této cenové kategorii také výjimečné, jak je u zbraní stejné cenové kategorie zvykem že v balení není baterie a musíte si koupit vhodnou, ale tady je.

Každá puška od Delty nese vlastní specifické sériové číslo vryté do těla, zároveň futuristickou spoušť CNC A-TYPE, kvalitní vnitřní díly včetně pístu se všemi kovovými zuby od SHS. Nezapomnělo se ani na QD systém, umožňující rychlou výměnu pružiny bez nutnosti kompletního rozebrání mechaboxu. Stejně jednoduché je i vyjmutí motorku - ten lze vyjmout bez nástrojů. 

Série Delta Armory Alpha představuje to nejlepší pro začátečníky i pokročilé hráče. Ve své cenové kategorii nemá konkurenci a může hrdě konkurovat i dražším kouskům na trhu.

Díky přesnému složení a dobré konfiguraci spadá do kategorie „plug in and play“. Tedy zbraně, kde si můžete nabít baterii hned po vybalení z krabice a můžete jít do hry, aniž byste se báli, že budete zaostávat za hráči, kteří už mají jinak upravené zbraně.

Navíc ve zbrani najdete již nový typ Hop-up komory - tedy komoru rotační (typ ProWin). S touto komorou je úprava přítlaku jednodušší, než kdy dříve. Navíc se přítlak samovolně nemění a zůstává tak, jak ho nastavíte. 

Tato zbraň je replikou legendární M4 s RIS předpažbím, které umožňuje montáž příslušenství a kolimátoru. Provedení pušky je v kombinaci černé.

V balení mimo zbraň najdete i baterii s nabíječkou a zásobník.

 

Upozornění: Pažba na obrázcích je ilustrativní. Nové modely mají novou, modernější pažbu.

 

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím