Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

[Delta Armory] AR15 Keymod 8" + Rail BRAVO - černá

Typ zbraně AR15, AEG (elektrická zbraň)
Úsťová rychlost (udávaná výrobcem) cca 115 m/s
Materiál těla Polymer
Materiál předpažbí Kovové
Palebné módy Safe, jednotlivé, automat
Zásobník High-cap 300 ran, styl DMAG
Hmotnost 3350g
Délka zbraně [mm] 630 - 710 mm
Hlaveň 6.03 mm
Verze mechaboxu V2
Materiál mechaboxu Kovový
Píst SHS se 14 kovovými zuby
Hop-Up Ano, rotační komora typu ProWin, upravitelná
Ložiska 7 mm
Rychlá výměna Pružina & motorek
Barevné provedení Černá

 

Výrobce: Delta Armory
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: DA-B10
Dostupnost: Skladem 2 ks
3 306 bez DPH
4 000 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Replika CQB-R M4/AR-15 od Delta Armory (černá)

Série: BRAVO; DA-B10

Tato puška je součástí série Bravo. S puškami Bravo (a dalšími typy) přináší Delta Armory na evropský trh nový standard kvality. Tyto pušky, přestože jsou cenově spíš nenáročné, nabízí neobvykle kvalitní zpracování dílů. Společnou doménou BRAVO jsou těla z tvrzeného polymeru v kombinaci s kovovým předpažbím a specifickou spouští. Nejedná se však o "levného plasťáka" a na zbraň se tak můžete spolehnout - díky tomu je zbraň velmi oblíbeným řešením pro začínající hráče nebo pro ty, kteří hledají spolehlivou záložní pušku s vnitřnostmi nadstandardně kvalitními vzhledem k cenovce. Zbraň disponuje RIS lištami na předpažbí, které jsou uchycené na 8 palců dlouhém KEYMOD předpažbí. Hlaveň je krátká pro lepší použití na CQB akcích.

Každá puška od Delty nese vlastní specifické sériové číslo vryté do těla, zároveň futuristickou spoušť CNC A-TYPE, kvalitní vnitřní díly včetně pístu se všemi kovovými zuby od SHS. Nezapomnělo se ani na QD systém, umožňující rychlou výměnu pružiny bez nutnosti kompletního rozebrání mechaboxu. Stejně jednoduché je i vyjmutí motorku - ten lze vyjmout bez nástrojů. 

Navíc ve zbrani najdete již nový typ Hop-up komory - tedy komoru rotační (typ ProWin). S touto komorou je úprava přítlaku jednodušší, než kdy dříve. Navíc se přítlak samovolně nemění a zůstává tak, jak ho nastavíte. Mechabox v této zbrani je zesílený V2 a již v základu puška nabízí přesnou 6,03 mm hlaveň. 

Tato zbraň je replikou legendární M4 s RIS předpažbím, které umožňuje montáž příslušenství a kolimátoru. Provedení pušky je černé.

V balení mimo zbraň najdete i baterii s nabíječkou a zásobník.

Delta Armory logo

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím