Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

WE 2X High Performance Premium Green Gas 800ml

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: WET-35-026471-00
Dostupnost: dočasně nedostupné
182 bez DPH
220 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

WE 2X vysoce výkonný prémiový zelený plyn

Jeden z nejpopulárnějších plynů na asijském airsoftovém trhu, který oceňují hráči z celého světa , je nyní k dispozici v Evropě! Jeho originální vzorec zaručuje vysokou opakovatelnost a stabilitu výstřelů, a proto si nejnáročnější hráči, včetně profesionálních hráčů AIPSC, vybírají tento produkt častěji než jiné plyny.       

Vyrobeno v Evropě , WE 2X High Performance Premium Green Gas pro napájení airsoftových replik je produkt nejvyšší kvality, který se vyznačuje vynikajícím výkonem a jeho rafinované složení a vysoký tlak v nádobě zajišťují bezproblémový provoz airsoftových replik a jejich všechny další funkce, jako je systém Blowback.       

WE 2X gas je určen k napájení všech typů zelených plynových airsoftových replik, jako jsou pistole, karabiny a granáty.  

Plyn WE 2X byl podroben sérii testů, které umožnily vývoj dokonalé směsi s optimálně zvolenou příměsí silikonového oleje. Díky tomu zajišťuje WE 2X plyn nejen plynulý a snadný provoz mechanismů repliky, ale také maže a udržuje pohyblivé části, zvyšuje životnost komponent a zaručuje nerušenou práci repliky.          

Inovativní WE plyn vzorec 2X  umožňuje vícestupňový plyn, který může být použit v širokém rozmezí pokojových teplot, dokonce až 5 ° C .  

Hliníková, matná plynová láhev WE 2X je vybavena plastovou tryskou , která při plnění zabraňuje poškození těsnění a ventilů v zásobníku repliky. 

Hologramový štítek  výrobce umístěný na lahvi zaručuje originalitu plynu. Díky tomu jsme si jistí, že sáhneme po vysoce výkonném plynu WE 2X High Performance Gas, a proto si vybereme plnohodnotný produkt šetrný k životnímu prostředí.

Hlavní rysy: 

- vysoká úroveň výkonu - pracuje v širokém teplotním rozsahu - pracuje při nízkých teplotách (5 ° C) - přidání silikonového oleje - zabraňuje korozi - maže a udržuje replikové mechanismy - šetrné k životnímu prostředí - plastová tryska - originální hologramový štítek výrobce - vyrobeno v Evropě - neobsahuje freony (CFC)