Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

Plyn ULTRAIR Orange Power Gas (164 PSI) - 570ml

Středně výkonný plyn který se doporučuje pro trvalejší použití při nižších teplotách, zejména koncem podzimu a začátkem jara. Nejlépší použití pro pistole s kovovým závěrem nebo do pušek a brokovnic.

Výrobce: ASG
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: GAS00011
Dostupnost: Skladem 9 ks
161 bez DPH
195 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

"Středně výkonný plyn pro aktivní boj v chladném počasí"

Pro hráče s plynovými zbraněmi s blowbackem, kteří chtějí zachovat zpětný ráz a udržet co nejkonkurenceschopnější úroveň výkonu, aniž by svou zbraň nadměrně namáhali. Tento oranžový plyn o síle 164 psi*, doporučovaný pro pozdně podzimní a časně jarní střety, splňuje všechny požadavky.

Tento konzistentní, vysoce výkonný plyn zajišťuje menší pokles výkonu při nižších teplotách, což vám zaručí, že se svými plynovými zbraněmi - jako jsou pistole s kovovým závěrem, pušky a brokovnice - budete vždy schopni boje.

Stejně jako celá nová řada Ultrair Airsoft Power Gas byl i tento výrobek testován při cílové teplotě 25 °C/77 °C. Tato základní testovací teplota je navíc viditelně uvedena i na přední straně lahvičky.

Nezapomeňte používat své vybavení zodpovědně a zohlednit individuální limity vašich zbraní/zásobníků. Abyste se mohli informovaněji rozhodnout, jaký typ energetického plynu potřebujete pro svou výzbroj, proto byl tento plyn testován v širším rozsahu teplot, na což upozorňuje praktická tabulka rozsahu teplot a tlaků umístěná na zadní straně výrobku.

Vlastnosti:

  • 570ml láhev
  • Středně výkonný plyn 164 psi*
  • Doporučeno pro použití na konci podzimu a začátkem jara
  • Odolná kovová tryska

*Testováno při teplotě 25 °C

Upozornění:

  • Plynová láhev se nedá znovu naplnit.
  • Plyn pod tlakem - nevystavujte teplu ani přímému slunečnímu záření!
  • Extrémně hořlavý!
  • Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Nevdechujte plyn!