Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(JGW) Replika samopalu JG202

Kompaktní samopal v kvalitním balení.

  • Udávaná úsťová rychlost (s 0,20 g): 90 m/s
  • Doporučená váha kuliček: 0,20 g
  • Režim střelby: Jednotlivě, dávkou
  • V3 Mechabox
  • Materiál těla: kov + plast
  • Hmotnost zbraně: 2 040 g
  • Délka zbraně: 300 mm 
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: JGW-01-003534
Dostupnost: Skladem 2 ks
2 913 bez DPH
3 525 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

    Replika samopalu JG202

 

Velmi dobře vyrobená a osazená replika samopalu. Vrchní část těla, vnější hlaveň, sada kolejnic RIS a mířidla  jsou vyrobeny z kovu, zatímco pistolová rukojeť a spodní část těla  jsou vyrobeny z nylonu.

 

Malé rozměry, správné vyvážení a celková kompaktnost činí z JG202 perfektní repliku pro  hry typu CQB. Funkce repliky jsou ještě větší díky oboustranné volicí páce režimu střelby, která umožňuje pohodlnou a bezproblémovou změnu režimu střelby levou i pravou rukou. Důležité je, že mířidla jsou plně nastavitelná.

 

Replika je poháněna m,echaboxem V.3, který je vybaven sadou ocelových závitových kol uložených na 7mm kuličkových ložiskách. Používá se také kovové pružinové vedení s kuličkovými ložisky, které významně usnadňuje činnost mechanismu. Mechabox  je také vybaven hliníkovým pouzdrem na pístu. Replika je vybavena motorem se zvýšeným točivým momentem.


Aplikace kolejnic RIS umožňuje připevnit k replice různé doplňky - taktické uchopení, laserový terč, baterku nebo kolimátor. To významně zvyšuje užitnou hodnotu repliky kvůli rozšiřování její schopnosti přizpůsobit se různým situacím potyček.


     Sada obsahuje:     - zbraň,
     - baterie,
     - nabíječka,
     - krátký zásobník,