Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

Airsoftový samopal SA-FX01 FLEX™ SMG GATE X-ASR - Černá/písková

AEG samopal AR9 SMG FLEX (SA-F01) řady FLEX™ od Specna Arms v provedení černá a písková!

Má odolné plastové tělo vyztužené nylonovými vlákny, ovládací prvky ve stylu M4/16, M-Lok předpažbí a skvělé vnitřní díly řady FLEX s výkonem 115 m/s rovnou z krabice, mosfet Gate X-ASR, kovovou vnější hlaveň a tlumič výšlehu.

Řada FLEX je špička mezi zbraněmi pro začátečníky i pokročilé!

Výrobce: Specna Arms
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SPARMS225-TAN
Dostupnost: Skladem 1 ks
2 636 bez DPH
3 190 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Řada X je dalším příspěvkem do skupiny samopalů na bázi AR15 (M4/16) platformy, tentokrát v provedení AR9 na 9mm pistolové zásobníky od Specna Arms, které se opět podařilo nadchnout velké množství hráčů svou kvalitou zpracování, vnitřními komponenty ale taky cenovkou.
Tento samopal můžete využít samostatně na CQB hřiště, nebo si ji může vzít každý sniper jako záložní zbraň.
Tělo zbraně včetně výsuvné pažby je vyrobeno z odolného polymeru s nádhernou povrchovou úpravou, tahle malá bestie je opravdu odolná a bytelná, zároveň extrémně lehká a manévrovatelná. Předurčena k ovládnutí CQB arén
Ovládání je intuitivní díky osvědčené platformě AR-15. Na levé straně naleznete přesný přepínač střelby, oboustrannou natahovací páku a na pravé straně vyhazovací okénko nábojnic, které vám umožní snadný přístup k nastavení hop-upu.
Komora je sice plastová, ale precizně zpracovaná a snadno nastavitelná pomocí rotačního prstence ve stylu ProWin.

Zásobník a jeho pojistka jsou geniálně řešeny uvolňovací pákou podobně jako u zbraní typu AK/EVO, což zajišťuje spolehlivost a snadné ovládání oproti malému tlačítku u AR15, ostatní ovládací prvky jsou ale shodné s větší variantu pušek M4
Airsoftová verze zásobníky Glock sice pouze imituje, ale to neubírá na autentičnosti zážitku. Zásobník drží ve zbrani opravdu pevně a neviklá se.
Replika je vybavena modulem MOSFET X-ASR od polské firmy GATETen se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost bateriezvyšuje také kadenci zbraně a umožňuje bezpečné používání Li-Pol baterií 7.4V a 11.1V. Díky integrovaným stavovým diodám je modul schopný diagnostikovat i základní poruchy ve zbrani.
Již v základu je každá puška řady Flex od Specna Arms vybavena hlavní 6,03 mm, která zvyšuje přesnost.
Dále v dnešní době stále častějším standardem QSC systému (rychlovýměny pružiny), který vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti speciálních nástrojů – vše skrze tubus pažby, aniž by bylo nutné vytáhnout, nebo rozebrat mechabox.
Ten je navíc zesílený a obsahuje i nadstandardní vnitřní díly, je schopný fungovat s pružinami do M120 včetně (jak uvádí výrobce Specna Arms v popisu mechaboxů řady FLEX/Core).

 

Proč zvolit Specna Arms X řady FLEX?

 • Kvalitní plastové tělo vyztužené nylonovými vlákny - lehké, odolné a pevnější než většina slitinových těl na trhu
 • Pažba typu Light Ops s pogumovanou lícnicí
 • Mechabox V2 s QSC systémem ESA skrze pažbu
 • Mosfet X-ASR 4.generace s ochrannou proti záměně polarity a zvyšující kadenci zbraně s T-DEAN konektorem v pažbě
 • Zesílený polymerový píst se všemi ocelovými zuby
 • 8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
 • Set kol s poměrem 18:1
 • Polymerová rotační hop-up komora
 • Přesná hlaveň o průměru 6.03 mm

 

Řada FLEX je v podstatě bratrem řady CORE, která se od řad EDGE/EDGE2.0 a ONE liší plastovými vnějšími díly namísto kovových. Jedná se ale o odolný polymer vyztužený nylonovými vlákny (který již řadu let najdeme u zbraní jako G36, P90). Tato kombinace materiálu vydrží běžné zacházení se zbraní při airsoftu (včetně nechtěného pádu na zem, nárazu o překážku/palpost apod.), protože díky nízké váze zbraně je i energie pádu a nárazu daleko nižší. 
Navíc není plast jako plast a kov jako kov, některé čínské slitiny kovového prášku mají v praxi daleko menší odolnost, než vyztužená plastová těla. Navíc je možné plastové části časem vyměnit za CNC kovové díly od Specna Arms
Předpažbí ve stylu M-Lok umožňuje připnutí různého příslušenství. Ergonomický design a konstrukce zaručují pohodlné držení a snadné ovládání. S nastavitelnou pažbou je tato replika připravena na různorodé herní situace.
Celkově jde o pušku, která spojuje atraktivní design, nízkou hmotnost a skvělou cenu pro maximální zážitek.

 


Plastové části těla řady FLEX jsou:

 • tělo
 • tubus pažby
 • předpažbí
 • pažbička, pažba a mířidla jako u řady Edge

 

Kovové části:

 • vnější hlaveň se závitem pro tlumič 14- mm
 • tlumič výšlehu
 • natahovací páka závěru pro přístup k hop-upu
 • šrouby, čepy a drobné díly těla jsou dokonce vyrobeny z oceli

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím