Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

[AirsoftPro] Vzpěra mechaboxu - MBlock - Gen. 2

Výrobce: Airsoft Pro
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: ARP-08-007467-00
Dostupnost: dočasně nedostupné
455 bez DPH
550 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Vzpěra mechaboxu - MBlock - Gen. 2

Společnost AirsoftPro přináší na trh velmi kvalitní díly a tento MBlock druhé generace není výjimkou. Popis výrobce:


Prasknutí mechaboxu elektrických zbraní je jedna z nejvážnějších a také nejdražších závad. Způsobuje ji několik faktorů: Střelba na prázdno, střelba se špatně utěsněnou zbraní, vada materiálu, extrémně vysoká kadence, velmi silná pružina a v neposlední řadě střelba při nízkých teplotách.  Se vzrůstající popularitou upgrade dílů a s trendem zvyšování výkonu se dá očekávat, že výskyt těchto závad se bude zvětšovat. Prakticky žádný z běžných mechaboxů nedokáže dlouhodobě pracovat na pružinách jako je M150.  Samozřejmě kromě odolného, ale drahého CNC mechaboxu z hliníku či oceli.

Nabízíme vám snadné a hlavně levnější řešení. Již není nutné kupovat CNC hliníkové mechaboxy. MBlock™ (Mechabox Block) je kovový díl, který se jednoduše vloží před mechabox okolo HopUp komory. Na jedné straně se opírá o nejnamáhanější čelo mechaboxu a na druhé o tělo zbraně.  Funguje tak jako vzpěra, která přenáší nárazy do mnohem pevnější přední části těla zbraně. Výrazně tak snižuje riziko prasknutí mechaboxu.  A pokud se tak stane (nebo díl použijete na již naprasknutý mechabox), účinně brání posunutí ulomené části a zbraň můžete bez problémů dál použiívat

Verze č.2 přináší proti konkurečním výrobkům velkou výhodu při instalaci. U zbraní M4 s baterií uloženou do předpažbí, prochází kabeláž obvykle mezi komorou a vzpěrou a těsně se jí dotýká. Instalace bývá komplikovanější a při sestavení se nezřídka stávalo, že hrany vzpěry poškodily izolaci kabelů. Může tak dojít ke zkratu. Pokud má například zbraň instalován mosfet, je zde ještě jeden kabel navíc. Nezřídka kombinován se silnější silikonovou kabeláží. Dalším problémem bývá vzhledem k vedení kabelů přístup k utahovacím šroubům.

S novou verzí MBlocku dochází ke změně vedení kabeláže do předpažbí.  Již nevede po jeho spodní stěně, ale oba kabely současně po jeho boku. Díky inovované konstrukci se vytváří dostatečný prostor mezi vzpěrou a tělem zbraně. Hrany, kde se dotýká kabeláž, byly zaobleny a již nepředstavují žádné riziko.  Kabeláž již není při pohledu do šachty takřka vidět. Přístup k utahovacím šroubům vzpěry je volný. Navíc, jak je na níže uvedeném videu patrné, je instalace mnohem rychlejší a snadnější.

Vlivem ověřené konstrukce a vhodně zvolených šroubů kombinovaných s přítlačnou pružinou nemůže docházet, tak jako u konkurenčních výrobků, k samovolnému povolování vlivem rázů zbraně. 

Celý díl je vyroben z hliníkové slitiny 6061-T6 na přesných CNC strojích. Pružné (stavitelné) čepy umožňují vymezení vzdálenosti a použití na většinu známých zbraní série M4/M16. Díl byl ověřen na tyto výrobce: AimTop, Matrix, Classic Army,  SRC, Dboys, A&K (P&J),  A.P.S. Není vhodné pro zbraně s dvojdílnou HopUp komorou.

Vylepšení ve verzi 2:

  • Zaoblené exponované hrany.
  • Firemní loga pro jasnou identifikaci originálu AirsoftPro od kopií.
  • Drobné tvarové změny.