Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(WE) R23 (G004A-B) Gen3 - kovový závěr, černý, blowback

Úsťová rychlost (m/s) 95 (m/s)
Délka 177 (mm)
Hmotnost 750 (g)
Délka vnitřní hlavně 80 (mm)
Materiál těla Plast
Materiál Hop-Up komory Kov
Kapacita zásobníku 20
Točný / Tlačný Tlačný
Materiál zásobníku Kov
Barva černá
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: WE00377
Dostupnost: dočasně nedostupné
2 107 bez DPH
2 550 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Tato zbraň patří rozměrově k menším modelům a je tak oblíbená pro skryté nošení. R23 je perfektně propracovaná a celokovová (závěr a vnitřní díly) replika, jak je již u výrobce známé. Má moderní mířidla a imitaci kompenzátoru. Typickou vlastností, kterou nemůžeme opomenout, je možnost střelby dávkou. Ta uživateli přináší neobyčejný zážitek ze střelby. Jedná se o plynovou zbraň a při střelbě realisticky napodobuje pohybem závěru střelbu. Tzv. Blow back systém. Plyn se plní do zásobníku s kapacitou 20 kuliček. Na jedno naplnění plynem je zbraň schopna vystřílet cca 30-40 kuliček. Rám zbraně je opatřen RIS lištou pro připevnění například svítilny. Závěr je stejně jako v originálu kovový. Jeho natažení provází typické kovové klapnutí.

Základní informace: Princip funkce- plynová. Režim střelby- jednotlivě, blowback. Ráže- 6 mm. Orientační výkon zbraně: Úsťová rychlost (m/s)- 90-100 m/s. Úsťová rychlost (fps)- 290-320 FPS. Energie projektilu -až 1 J. Teoretický dostřel- až 45 m. Vnější popis: Délka -177mm. Hmotnost -750g. Materiál těla -nylon tělo, kovový závěr. Ražení těla- ano, loga WE.

Vnitřní popis: Hop-Up -ano, regulovatelný. Zásobník: Kapacita -20 ran. Provedení -pružinový, tlačný. Materiál zásobníku -kov.