Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(UMAREX) H&K UMP 45

Základní informace
Princip funkce elektrická
Režim střelby jednotlivě, dávka
Ráže 6mm BB
Orientační výkon zbraně
Úsťová rychlost (m/s) 97,28 m/s
Úsťová rychlost (fps) 320 FPS
Energie projektilu 0,95 J
Teoretický dostřel až 45m
Vnější popis
Délka 450/ 680mm
Hmotnost 2075g
Materiál těla  kov+plast
Rychlovýměna pružiny ano
Ražení těla ano
Vnitřní popis
Délka vnitřní hlavně +/- 210mm
Hop-Up ano, regulovatelný
Zásobník
Kapacita 450ran
Provedení točný
Mechabox V3
Obsah balení
Zásobník ano
Baterie ano
Nabíječka ano
   
Výrobce: UMAREX
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: UMA-01-006300
Dostupnost: dočasně nedostupné
3 975 bez DPH
4 810 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Replika sub-kulometu H&K UMP 45

Repliku samopalu H&K UMP vyrobila společnost S&T na základě licence vydané společností Umarex. Je vyroben stejně jako původní střelná zbraň z vysoce kvalitního odolného plastu třídy ABS s pouze několika drobnými kovovými prvky. Díky tomu je replika lehká a umožňuje rychlé a pohodlné manévrování. Konstrukce je navíc plně oboustranná - díky jeho replice je extrémně přátelská pro leváky. 

Replika je vybavena pažbou, která se sklopí na pravou stranu repliky, a sadou 22mm systému RIS rail - který je umístěn na horní části repliky a na předním úchopu. To umožňuje připevnit k replice další vybavení, například dalekohled s červenou tečkou, a také jakýkoli jiný druh vybavení, včetně laserových terčových značek, taktických svítilen a vertikálních taktických rukojetí. 

Železná mířidla umožňují výrazné nastavení vodorovně i svisle. 

Replika je vyrobena na bázi modulu STAR UMP, který zaručuje plnou kompatibilitu se zásobníky společností STAR a Ares. 

Replika je vybavena mechaboxem typu V.3 s kovovými  koly, která jsou umístěna na 7mm ocelových kuličkových ložiskách. V této konstrukci byl použit systém rychlé výměny hlavní pružiny, který umožňuje přizpůsobit výkon repliky podmínkám a hrám během několika sekund. Přístup k mechaboxu získáme vytažením jediného kolíku .

Společnost S&T se rozhodla jít trochu dále od původní zbraně - replika je vybavena účinným a všestranným spouštěcím systémem známým mimo jiné z replik CA M249. Navzdory těmto úpravám je mechabox  kompatibilní s většinou náhradních a vyladěných dílů dostupných na trhu.

Replika se vyznačuje velmi vysokou koncentrací střely - je možné zajistit neustálou palbu na cíl o velikosti člověka z dosahu 40 metrů a současně zachovat dobrou přesnost. Navíc použití 9,6V baterie umožňuje dosáhnout rychlosti střelby dosahující 950 ran za minutu a současně zachovat úsťovou rychlost kolem 320 FPS, které je dosaženo díky základní konfiguraci výrobce.

Replika je převážně určena pro hry typu CQB - rozumná rychlost ústí v kombinaci s vysokou manévrovatelností, dobrou koncentrací střel a vysokou opakovatelností střel a také s vysokou rychlostí střelby činí z této repliky perfektní nástroj pro střetnutí na krátkou vzdálenost. Přesto je tato zbraň vhodná i ke střelbě na  střední vzdálenost jako čistě útočná. 

Replika je vybavena zásobníkem typu hi-cap, který pojme 450 BB. 

Sada obsahuje: 

- zbraň
- zásobník
- baterie
- nabíječka