Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

[Specna Arms] RRA SA-C10 CORE™ Carabine - Full-Tan

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Úsťová rychlost udávaná výrobcem: 100 m/s (s 0,20 g)
Doporučená váha munice: 0,20 g
Délka zbraně: 550 - 642 mm
Materiály: Ocel + kov + plast
Zásobník ke zbrani: točný, 300 ran
Palebné módy: jednotlivé, full-auto
Hmotnost: 2200 g


Výrobce: Specna Arms
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SPE-01-024034-00
Dostupnost: Dočasně nedostupné
2 793 bez DPH
3 380 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Replika Rock River Arms M4A1 CQB Short - Specna Arms - CORE - písková

Kódové označení: RRA SA-C10 CORE™ 

Specna Arms je dnes již renomovaný výrobce airsoftových replik. V tomto případě se technici ze Specna Arms pustili do přípravy jedné z nejznámějších světových pušek, tedy M4A1. Cílem série CORE, kam tato konkrétní puška spadá, bylo vyrobit zbraň, která bude spolehlivá, dostatečně výkonná do všech situací a zároveň dostupná za přijatelnou cenu. Výsledkem je právě již zmíněná edice CORE, která tyto vlastnosti skutečně nabízí v dostupném balení. Navíc, vzhledem k rozsáhlým zkušenostem Specna Arms, nabízí tato zbraň i některé pokročilé prvky, které vidíme u výrazně dražších pušek: příkladem budiž systém rychlé výměny pružiny ESA™ , díky kterému lze jednoduše upravit výkon zbraně bez nutnosti složitého servisního zásahu. Navíc má zbraň rotační hop-up komoru, díky které zbraň dostřelí dál a úpravy přítlaku jsou přesné.

Při výrobě této repliky bylo též využito plných licenčních znamení výrobce Rock River Arms - firmy, která ve Spojených státech vyrábí ostré verze těchto zbraní. Právě tato společnost od roku 2003 dodává pušky do národních organizací jako protidrogová DEA, FBI či US Marshals Service. A stejně jako je tomu s kvalitou u ostrých RRA pušek, i tyto repliky jsou velmi dobře stavěné - proto u nich nenarazíte na špatně poskládané součástky a nadměrné vůle. I to je důležitý prvek spolehlivosti této pušky.

Balení obsahuje nejen pušku, ale i solidní baterii do začátku a zásobník typu S-MAG na celkem 380 kuliček. Zároveň je na zbrani přidělán carry handle, který lze odejmout a odhalit tak RIS lištu pro další příslušenství. Navíc přímo v balení najdete i slabší M90 pružinu vhodnou na airsoftové akce v budovách, kde je výrazněji limitován výkon těchto pušek. To je na airsoftovém trhu příjemný nadstandard.

Baterie se vkládá do tyče pažby, v balení je k dispozici NiMh baterie Specna Arms. Replika je však plně kompatibilní s bateriemi LiPo a LiFe. Zbraň je osazena RIS lištami, což umožňuje montáž všemožného příslušenství. Je též možné na zbraň přidat tlumič na závit 14 mm levotočivý.

Balení obsahuje:

  • Repliku
  • Zásobník
  • Sklopná mířidla
  • Náhradní pružinu
  • Baterii & nabíječku jako dárek.