Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(Specna Arms) M40A5 (SA-S03 CORE™) - Multicam, manuální

Úsťová rychlost (m/s) 150 (m/s)
Délka 1180 (mm)
Délka vnitřní hlavně 485 (mm)
Materiál těla Plast
Trn pružiny Kov
Hlava pístu Plast
Tryska Kov
Materiál Hop-Up komory Plast
Kapacita zásobníku 20
Točný / Tlačný Tlačný
Materiál zásobníku Plast
Závit 14- (mm)
Barva multicam
Výrobce: Specna Arms
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SPARMS152
Dostupnost: skladem
4 124 bez DPH
4 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Specna Arms splňuje očekávání klientů tím, že představuje řadu produktů CORE™ – výjimečnou řadu replik, která na trh uvádí novou kvalitu. Atraktivní cena v kombinaci s dobrým výkonem ihned po vybalení a vysoce kvalitní materiály předurčují tuto repliku pro začátečníky i ostřílené hráče airsoftu.

Změny ve této High Velocity verzi zahrnují:

  • přepracovaná spouštěcí jednotka s ocelovými díly
  • lehký, CNC hliníkový píst
  • CNC hliníkové vedení pružin
  • vysoce výkonná hlavní pružina

Co je důležité, sada obsahuje dokonce 3 zásobníky!

Tato replika odstřelovací pušky od Specna Arms se vyznačuje jednoduchým a spolehlivým natahovacím mechanismem, což znamená, že pušku je potřeba před každým výstřelem znovu nabít. Puška je vyrobena z kovu a vyztuženého polymeru. Kovové díly zahrnují celou sadu vnější hlavně spolu s komorou, spouští a natahovací pákou a také RIS lišty pro příslušenství a všechny montážní prvky, jako jsou šrouby. Tělo s pažbou a zásobníkem byly vyrobeny z pevného polymeru. Patka pažby je vybavena pohodlnou gumovou podložkou, jejíž tloušťku lze upravit pomocí sady výměnných vsadek. V kombinaci s nastavitelnou lícnicí umožňuje přizpůsobení pažby preferencím střelce.

Implementace vyztuženého polymeru Ncore™ činí konstrukci velmi odolnou a matný povrch těla umožňuje replikám odstřelovacích pušek CORE™ zapůsobit na první pohled slušným dojmem. Kovové prvky jsou navíc opatřeny povrchovou úpravou Nano Coating, která zabraňuje poškrábání. Pouzdro závěru má laserem vyryté označení Specna Arms.

Replika se skládá ze dvou hlavních prvků: tělo s pažbou a hlavně s komorou. Je to praktické řešení při přepravě a složení sestavy repliky do jedné vyžaduje pouze použití tří šestihranných šroubů. Díky 22mm montážním lištám RIS / Picatinny lze repliku vybavit libovolnou optikou a dalším příslušenstvím, jako je dvojnožka. Replika má dva oboustranné QD mounty pro uchycení taktického popruhu. Komfortní pojistka je umístěna vedle páky závěru a lze ji ovládat palcem.

Vnitřně je puška, kromě Hop-Up komory, hlavy válce a zásobníku, plně kompatibilní s oblíbeným modelem na trhu VSR-10, což umožňuje snadné ladění výkonu a širokou dostupnost náhradních dílů. Nastavovací táhlo pro Hop-Up komoru je umístěno na levé straně těla pušky, což umožňuje velmi jednoduché a rychlé nastavení přítlaku hop-upu.

Sada obsahuje:

  • replika M40A5
  • 3 zásobníky
  • polymerový RIS nástavec
  • sada imbusových klíčů pro montáž
  • uživatelský manuál