Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(SPE) SA-G11 KeyMod EBB

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SPE-01-020524-00
Dostupnost: Dočasně nedostupné
4 252 bez DPH
5 145 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

SA-G11 KeyMod EBB 

Známá na airsoftovém trhu Specna Arms představuje řadu SA-G ! SA -G repliky mohou svou úrovní řemeslného zpracování konkurovat replikám špičkových výrobců! 

Replika, podobně jako originál, byla vyrobena z odolného polymeru, kovu a na nejzranitelnějších místech z oceli (ocelové části zahrnují šrouby, kolíky a adaptéry pro taktické popruhy ). Replika je vybavena přední lištou RIS 22 mm (nahoře a dole) a také držákem KeyMod (po stranách). Předpažbí obsahuje baterii.

Replika je charakteristická svým velmi dobrým uspořádáním dílů a také skutečností, že byla vyrobena z matného polymeru. Důležitější prvky byly spojeny kolíky. Tímto způsobem lze změnit konkrétní prvky, například zásobník.  V horní části repliky je klasická transportní rukojeť s lištou RIS 22 mm a nastavitelné pevné železné mířidla. Replika je vybavena pažbou sklopnou do strany, což zjednodušuje přepravu . Kovová hlaveň je vybavena úchytem tlumiče namontovaným na 14 mm CW závitu.

Srdce repliky tvoří mechabox LiPo Ready V3 s nainstalovaným mikrokonektorem.  Převodovka je plně přizpůsobena úpravám a implementace mikrokonektoru pozitivně ovlivňuje rychlost reakce spouště a rychlost střelby repliky. 

Replika je plně kompatibilní s bateriemi LiPo a LiFe . Díky základní úsťové rychlosti 115m/s  poskytované hlavní pružinou instalovanou ve výchozím nastavení výrobcem je replika ideální pro provoz na středním rozsahu. 

Replika je vybavena systémem  rychlého uvolnění pružiny - Enter & Convert ™ . Abyste získali přístup k mechaboxu, je nutné pouze odstranit čep umístěný v západce blokující pažbu. Tímto způsobem se získá přístup k hlavnímu vedení pružiny , které lze rychle a snadno vytáhnout přes zadní část mechaboxu. Díky tomuto systému je možné rychle a rychle přizpůsobit výkon repliky podmínkám očekávaným na hřišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo sady speciálních nástrojů. Celá výměna pružiny trvá 45 sekund a vyžaduje pouze jediný šroubovák. 

Replika, podobně jako originál, byla přizpůsobena pro použití levými i pravými uživateli díky oboustranné volicí desce režimu. 

Replika využívá zajímavé řešení v podobě systému EBB (Electric Blow Back) , který  zvyšuje realističnost a přibližuje jej živému originálu střelné zbraně. 

Sada obsahuje zásobník Hi-Cap s kapacitou až 350 BB. 

Každá replika prochází již v továrně kontrolou před dodáním ověřenou speciálním certifikátem s hologramem a individuálním sériovým číslem přiřazeným každé replice. 

Sada neobsahuje baterii ani nabíječku. 

Sada obsahuje:

- zbraň
- zásobník