Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(RetroArms) CNC mechabox V3 - 8mm – QSC-černý

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 6393
Dostupnost: Skladem 2 ks
2 314 bez DPH
2 800 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Mechaboxy RetroArms jsou vyráběné z bloku leteckého duralu EN AW 7075 T651 na víceosých frézovacích centrech CNC obráběnímNIKOLI DOOBROBENÍM ODLITKU jako je tomu u čínských značek. Zatímco pevnost leteckého duralu EN AW 7075 T651 je 550mPa,  konstrukční ocel má pevnost pouze 390mPa.

Všechny mechaboxy RetroArms jsou navržené pro co nejvyšší odolnostrobusnost a výdrž na nejsilnějších pružinách. Testovány jsou tyto mechaboxy na pružinách M160 bez náznaků opotřebení.

Mechaboxy jsou konstruovány pro bezproblémové použití s díly standardu Tokyo Marui a jsou neustále inovovány.

Mechabox je osazen rychlou výměnou pružiny (QSC) a součástí dodávky je i CNC univerzální trn pružiny. Mechabox je rovněž osazen spojovacími šrouby. Součástí balení nejsou ložiska.

 

Samozřejmostí je používání standardních dílů pro mechabox verze II. Obě poloviny mechaboxu na sebe zapadnou s naprostou přesností včetně otvorů pro ložiska, které jsou 100% souosé. 

I přes veškerou snahu nelze zaručit 100% kompatibilitu mechaboxu se všemi dostupnými těly zbraní M4/M16 a dalších zbraní, které používají tyto mechaboxy. Pro většinu běžně dostupných a rozšířených značek lze nicméně mechabox instalovat bez větší úpravy. Ideální je tento mechabox např. pro zbraně Delta Armory.


Důrazně doporučujeme používat vnitřní díly mechaboxu Retro ARMS nebo Tokyo Marui. Při použití vnitřních dílů různých výrobců nemůžeme garantovat 100% kompatibilitu dílů s mechaboxem.

Instalace mechaboxu vyžaduje odborné znalosti.