Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

Kukla s gumovou ochrannou maskou WST 2.0 - Černá

Máme pro vás novou WoSporT kuklu s gumovou ochrannou maskou - vytvořenou nejen pro váš styl, ale i pro prevenci návštěvy zubaře!
Ano, s tímto kouskem budete vypadat Tacticool a zároveň vám v puse zůstanou všechny perličky na svých místech.

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: WOSP184-BK
Dostupnost: skladem
248 bez DPH
300 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Pohodlné nošení a ochranna

WoSporT kukla, která kombinuje skvělou ochranu, pohodlí a univerzální velikost, je ideální pro každého, komu při míření překáží velké masky.
Tato kukla je vybavena silikonovou integrovanou maskou okolo úst, která se elasticky přizpůsobí každé čelisti a zajišťuje optimální ochranu zubů před zásahem kuličkou.
Kukla je navíc prodyšná, velmi elastická a tím i vhodná na celodenní nošení.

 

Specifikace:

Váha: 100 g

 

WoSporT - Kde kvalita potká dostupnost

WoSporT Industry, sídlící v hračkářském městě Guangdong Chenghai, se po letech rozvoje stal komplexním podnikem integrujícím výzkum, vývoj, výrobu a služby. Zaměřují se na vývoj, výrobu a prodej outdoorové výstroje. Jejich silnou stránkou jsou produkty jako outdoorové helmy, ochranné masky, taktické uniformy, outdoorové brýle, taktické vesty, taktická sluchátka/PTT, horolezecké batohy, sportovní ochranné pomůckytaktické opaskybrašny na zbraň a popruhy. Brýle, masky a přilby jsou testovány podle ANSI Z80.3 (odolnost minimálně 700 FPS). Uniformy a taktické vesty navíc dosáhly evropského standardu IV