Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(FMA)Replika balistické helmy Ballistic High Cut XP - Digital Desert (L)

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: FMA-21-022307-05
Dostupnost: dočasně nedostupné
1 245 bez DPH
1 506 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Popis

Replika balistické helmy s vysokým řezem XP

Replika přilby z polymeru. Díky své malé hmotnosti a ohleduplné konstrukci se velmi dobře nosí. Pěnové podložky umístěné uvnitř umožňují této helmě velmi stabilně sedět na hlavě uživatele. Umístění podložek lze upravit podle preferencí uživatele, protože jsou připevněny pomocí popruhů se suchým zipem. 4bodový popruh má širokou škálu možností nastavení a přezku. Další vlastností popruhu je skutečnost, že byl vyroben v uzavřeném systému, což znamená, že zde nejsou žádné volné, vyčnívající nastavovací pásky. Přilbu lze po obvodu nastavit pomocí knoflíku umístěného v zadní části popruhu.     

Helma je vybavena sadou bočních montážních lišt, které umožňují připevnění celé řady dalšího vybavení, jako jsou brýle, taktické svítilny, náhlavní soupravy atd. V přední části helmy je držák vyrobený z polymeru a kovu a šňůrky na stažení umožňující připojení NVG systémů .     

Přilba je dodávána se sadou suchých zipů , určených a profilovaných pro přilepení k plášti přilby. Umožňují připevnění odznaků, nášivek atd. Sada obsahuje také RIS lišty, které lze připevnit k montážním lištám na plášti helmy. 

Velikost M / L - obvod hlavy 56 - 60 cm

Velikost L / XL - obvod hlavy 59 - 61 cm