Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(EIL) EL-104 PMC-A replika útočné pušky (Gen. 2)

LEGENDÁRNÍ AIRSOFTOVÁ PUŠKA Z TOVÁRNY NA OSTRÉ ZBRANĚ:

  • Úsťová rychlost deklarovaná výrobcem: ~127 m/s (1,6 J)
  • Délka v mm:  780-860
  • Mechabox: V3
  • kapacita zásobníku: Mid-Cap 150BB
  • Doporučená hmotnost kuliček: 0,25 g
  • Režim střelby Jednotlivě, dávkou
  • Materiál těla: ocel, polymer
  • Hop-up: kovový regulovatelný
  • Typ zásobníku Mid-Cap na 120 ran (tlačný)
  • Váha: 3200g

Výrobce: E&L
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: EIL-01-005790
Dostupnost: dočasně nedostupné
6 107 bez DPH
7 390 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Replika útočné pušky EL-104 PMC-A (Gen.2)

E&L Airsoft je nová kvalita na airsoftovém trhu. Výrobce si dal za úkol vytvářet repliky s co nejvyšší kvalitou materiálů a dokonalým lícováním, které se co nejvíce podobaly skutečným zbraním, a zahájil výrobu  ve stejné továrně, která vyráběla střelná zbraň (Norinco)!

Proto jsou výrobky E&L vyráběny s použitím oceli, ručně vyráběných dřevěných komponentů a vysoce kvalitního kompozitu a rozhodně mohou konkurovat nejlepším značkám na trhu - a to i cenou. Kvalita a výkon umožňují, aby to byla jak krásná nástěnná dekorace stejně jako velmi účinná zbraň pro Airsoftové hry. Některé komponenty zbraně  jsou stejné jako u původní zbraně  a sjíždějí ze stejné výrobní linky!

Externě byl vyroben maximální možný počet prvků - jako - kopie originálu v poměru 1: 1, plně podle vojenských specifikací. To znamená, že můžete vyměňovat prvky mezi replikou a skutečnou zbraní

Ocelové komponenty byly oxidovány, díky čemuž vypadají ještě realističtěji.  Proces oděru, který probíhá v průběhu času, také umožňuje, aby oxidované povrchy vypadaly mnohem lépe, než se to děje u lakovaných  zbraní.

Také z hlediska hmotnosti bylo vše vyrobeno, aby byl zajištěn realismus.  Výrobce věnoval pozornost i těm nejmenším detailům, aby se jejich produkt co nejvíce podobal skutečné zbrani.

Předpažbí i víčko plynového potrubí jsou vyrobeny z černého polymeru.

Modely „104“ mají kratší hlaveň, díky čemuž je zbraň mnohem kompaktnější. 

Replika je vybavena koncovkou typu LMT zakončenou gumovou podložkou. Je regulován a umožňuje přizpůsobení postaveným střelcům a individuálním preferencím. Pistolová rukojeť typu SAW je vyrobena z polymeru a její tvar umožňuje pohodlnější a pevnější držení repliky. 

Levá strana těla je vybavena rybinovým držákem vhodným pro vyhrazená optická mířidla (včetně originálu určeného pro střelnou zbraň), stejně jako držáky umožňující přechod na standard RIS používané jako základna pro montáž prakticky jakéhokoli typu optiky .

Přímo z krabice je replika zajištěna v hustém technickém oleji, který chrání produkt před vlhkostí a možnou kontaminací během přepravy. Směs oleje, oceli a lakovaného dřeva vyzařuje jedinečnou vůni, kterou dobře znají lidé v neustálém kontaktu se střelnými zbraněmi.

Baterie repliky je umístěna pod víkem těla. Kryt je namontován na západce, která umožňuje kdykoli rychlé vyjmutí a výměnu zdroje energie.

Pozoruhodné jsou také vnitřky produktu. Inženýři společnosti E&L vzali ta nejlepší řešení na trhu a přidali svá vlastní . Pneumatický systém se skládá ze sady tiché hlavy pístu a válce, což zvyšuje životnost systému díky lepší amortizaci. Pružné saně mají ložiska a pístové kolo má větší zábranu. Dává BB ​​více času na vložení do komory, což má velký význam v případě vysoké konfigurace střelby.

Výsledkem obou zmíněných řešení je plynulejší provoz, vyšší ROF a menší spotřeba energie. Vysokou přesnost a zaostření zaručuje vybavená vnitřní přesná hlaveň o průměru 6,04 mm.

Jaké části najdeme uvnitř E&L Gen.2?

- nový typ, zesílený rám mechaboxu , založený na  9mm kuličkových ložiscích
QSR kuličková ložiska s pružinou (Quick Spring Release)
celoocelová sada ozubených kol, vyrobeno na CNC
jednodílný ocelový válec, vyrobeno na CNC
-  tryska Air Seal s O- kroužek
- sada  9mm kuličkových ložisek
zesílený POM píst se 3 ocelovými zuby
tlumená hlava pístu
motor M170 vysokým točivým momentem a neodymovými magnety
-  stříbrná kabeláž a spínače s nízkým odporem

Repliky Gen.2 mají na skladě opravdu pěknou vlastnost - vložku Magwell Spacer , která opravdu usnadňuje a zrychluje výměnu zásobníku!

Repliky jsou dodávány ve zcela nových, praktických a elegantních krabičcíxh. Krabice mají na vnitřní straně silné pěnové polstrování, které bezpečně a bezpečně zajišťuje repliku a veškeré příslušenství. Každá sada obsahuje olejničku, modely s pevnou pažbou však obsahují přesně stejnou čisticí soupravu, která je určena pro živou střelnou zbraň.

Replika je dodávána s ocelovým zásobníkem se středním uzávěrem s kapacitou až 150 kuliček.

Sada obsahuje:

- replika
- čzásobník
- láhev s olejem
- Magwell spacer

Příkladné modely baterií LiPo, které se vejdou pod kryt komory:

http://gunfire.pl/product-pol-1152198888-Akumulator-LiPo-7-4V-1300mAh-25C.html
http://gunfire.pl/product-pol-1152206129-Akumulator-LiPo-7-4V-1300mAh -25-50C-.html
http://gunfire.pl/product-pol-1152198565-Akumulator-Redox-LiPo-1400-mAh-7-4V-20C.html (vyžaduje malý adaptér T-connect / Tamiya)

Kompatibilita zásobníků: repliky jsou kompatibilní s většinou čzásobníků LCT a MAG, použití časopisů CM, Boyi a JG může vyžadovat určité úpravy.

Upozornění: Sada neobsahuje baterii ani nabíječku.