Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

Duo Pack silikonová a teflonová PTFE vazelína (10ml+10ml)

2x 10 ml DUO PACK silikonové mazivo + PTFE mazivo je sada specializovaných maziv určených pro profesionální uživatele. Silikonové mazivo - silikonové mazivo účinně izoluje, chrání a udržuje těsnění a písty. Chrání před vlhkostí, má široký rozsah provozních teplot: od –50 °C do 200 °C. Vyznačuje se velmi dobrou chemickou odolností vůči oxidaci, vodním roztokům, kyselinám, zásadám, solím, oxidu siřičitému a čpavku. Určeno pro použití při airsoftové a pneumatické střelbě. PTFE Grease - PTFE mazivo s přídavkem lithia je mazivo určené pro údržbu a ochranu kovů, pohyblivých částí v mechanismech převodovek a také vratných pružin a jezdců ve střelných zbraních. Nejúčinněji funguje při teplotách -40 °C / 250 °C. Je voděodolný. Vyznačuje se velmi dobrou chemickou odolností vůči oxidaci, vodním roztokům kyselin, zásad a solí, oxidu siřičitému a čpavku.

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: PROTECH08
Dostupnost: Skladem 6 ks
66 bez DPH
80 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

2x 10 ml DUO PACK silikonové mazivo + PTFE mazivo je sada specializovaných maziv určených pro profesionální uživatele.

Silikonové mazivo - silikonové mazivo účinně izoluje, chrání a udržuje těsnění a písty. Chrání před vlhkostí, má široký rozsah provozních teplot: od –50 °C do 200 °C. Vyznačuje se velmi dobrou chemickou odolností vůči oxidaci, vodním roztokům, kyselinám, zásadám, solím, oxidu siřičitému a čpavku. Určeno pro použití při airsoftové a pneumatické střelbě.

PTFE Grease - PTFE mazivo s přídavkem lithia je mazivo určené pro údržbu a ochranu kovů, pohyblivých částí v mechanismech převodovek a také vratných pružin a jezdců ve střelných zbraních. Nejúčinněji funguje při teplotách -40 °C / 250 °C. Je voděodolný. Vyznačuje se velmi dobrou chemickou odolností vůči oxidaci, vodním roztokům kyselin, zásad a solí, oxidu siřičitému a čpavku.