Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

CZ Scorpion EVO 3 A1 ATEK [ASG] - Černá

- 5%

Vstupte do budoucnosti airsoftu s CZ Scorpion EVO 3 A1 od ASG ve verzi ATEK.

Autentická replika od České zbrojovky Uherský Brod. Zbraň se pyšní novou ECU jednotkou s detekcí prázdného zásobníku, výkonným motorem a inovativním mechaboxem s rychlou výměnou pružiny a čtyřpolohovým přepínačem střelby s funkcí tříranné dávky. Navíc s upravenou ergonomií ATEK.

CZ EVO = Vaše vítězná volba!

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: ASG281
Dostupnost: Skladem 1 ks
8 236 bez DPH
9 966 ks
Původní cena 10 490, Sleva 5 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Vítejte v budoucnosti airsoftových zbraní s elektrickým samopalem CZ Scorpion EVO 3 A1 od renomované dánské firmy ASG. Tato precizní replika modelu CZ Scorpion EVO 3 A1, vyráběná pod exkluzivní licencí ASG, přináší špičkovou kvalitu a inovace do světa airsoftu. Inspirací pro tuto zbraň je skutečný samopal od České zbrojovky Uherský Brod (CZUB), což zaručuje autentičnost každého detailu. Tento modernizovaný "škorpík" je součástí výbavy mnoha speciálních jednotek armád, ale i policie. Objevil se také v mnoha filmech jako Americký zabiják, Rychle a zběsile nebo Black Widow.

Tato nejnovější verze CZ Scorpion EVO 3 A1 (2020+) je symbolem evropského inženýrství a designu. S tělem vyrobeným z odolného polymeru se skelným vláknem jako ostrá předloha a polykarbonátovým zásobníkem na 75 ran je tato zbraň lehká a odolná zároveň. Má rozšířenou šachtu zásobníku pro snadné přebíjení a prodloužené ovládací prvky pro snadnou manipulaci střelce s rukavicemi. Nově navržený mechabox (ASG EVO3 8mm) je dle údajů výrobce stavěný pro pružiny až M150, uvnitř najdeme klasické díly pro AEG - ASG zátěžová kola, precizní vzduchotechniku. Celou zbraň pohání kvalitní motor Ultimate s vysokým kroutícím momentem. Díky kvalitní vnitřní hlavni s průměrem 6.04 mm je zbraň poměrně přesná, přestože se jedná o karabinu PDW s krátkou hlavní. Mechabox je dále vybaven podle současných standardů QSC systémem rychlé výměny pružiny skrze pažbu bez nutnosti rozborky zbraně.

Zbraň je vybavena širokou škálou dalších technických inovací, včetně nové elektronické jednotky ECU s detekcí prázdného zásobníku, detekcí pozice kol a mikrospínačem s funkcí mosfetu a ochrannou podbití/vybití baterie. Zbraň je dále vybavena čtyřpolohovým přepínačem střelby s funkční třírannou dávkou a možností střelby v režimech safe/semi/burst/auto. S elektronikou podobnou ASCU a možností rychlé výměny pružiny je CZ Scorpion EVO 3 A1 maximálně přizpůsobitelný všem herním režimům od CQB se základní pružinou M110 a střelbou single až po hru v otevřeném prostoru s vyšším výkonem a dávkou.

CZ Scorpion EVO 3 A1 je LiPo ready s T-Dean (T-Plug) konektorem, což znamená, že je připravena na vysoce výkonné baterie Li-Pol a Li-Ion, které zajišťují konzistentní výkon po celou dobu hry. Vhodné baterie naleznete v příslušenství.

Vlastnosti:

 • Nová jednotka ECU pro CZ EVO
 • Flashider s vnitřním 11 mm závitem (hlaveň má 18 mm závit a je vhodné dokoupit redukci pro běžné tlumiče 14 mm)
 • Nově navržený mechabox
 • Snadná výměna pružiny skrz pažbu
 • Detekce prázdného zásobníku a přerušení střelby
 • Čtyřpolohový přepínač střelby s funkční třírannou dávkou
 • LiPo ready s T-Dean (T-Plug) konektorem
 • Motor ASG Ultimate
 • CNC obráběné díly

Verze ATEK se liší od klasické:

 • Ergonomickým předpažbím
 • Šikmou přední rukojetí
 • Vylepšeným magwellem (ústí zásobníkové šachty pro snazší přebíjení)
 • Prodloužená uvolňovací páčka zásobníku

Uvnitř zbraně se nachází již vylepšená verze vnitřních dílů 2020+, která oproti starší verzi nabízí nový skelet mechaboxu, vylepšená kola, upravený přepínač režimů střelby s hladším chodem a zcela nový set vzduchotechniky. Válec, píst a hlava válce je tudíž plně kompatibilní se standardem mechaboxů V2 a V3. I přes tyto změny jsou součásti zpětně kompatibilní se starší verzí.

V Balení naleznete:

 • Samopal CZ Scorpion Evo
 • Zásobník na 75 BBs (nutno plnit rychloládovačkou)
 • Uživatelský manuál

 

Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.

*** Konektor můžeme na požádání přepájet na jiný. Stačí požadavek napsat do poznámky k objednávce. ***

 

Firma ASG vychází vstříc požadavkům hráčů a nabízí CZ Scorpion EVO v mnoha variantách a barevných provedeních:

Klasická varianta CZ Scorpion EVO 3 A1

Ergonomicky vylepšená varianta ATEK

Upgrade verze BOOST CZ EVO

HPA verze CZ Scorpion EVO 3 A1

Prodloužená verze BET s integrovaný tlumičem

Dlouhá varianta Carbine

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím