Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

[CYMA] AK-47 - CM.028

Legendární spolehlivá puška za přívětivou cenu:
  • Naměřená úsťová rychlost (s kuličkami 0,25 g): ~105 m/s
  • Doporučená  váha kuliček: 0,25g
  • Režim střelby : Jednotlivě, dávkou
  • Materiál těla: tvrzený plast (ABS), kov
  • Délka (mm) 880
  • Délka vnitřní hlavně (mm) 456
  • Typ zásobníku Hi-Cap 500bb (točný)
  • Hop-up Ano, ABS; regulovatelný
  • Typ mechaboxu: V3
  • Váha 2700 g

Výrobce: CYMA
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: CYM-CM028
Dostupnost: Dočasně nedostupné
2 149 bez DPH
2 600 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Replika AK-47: CYMA CM.028

Airsoftová elektrická zbraň CM.028, je replikou nejslavnější sovětské pušky AK-47. I tato plastová replika zmíněné pušky, CYMA CM.028, je v dnešní době legendou ve světě airsoftu - a to pro svou všestrannost a spolehlivost. Nabízí tělo zbraně, pažbu, pažbičku a předpažbí vyrobené z pevného a odolného ABS plastu, včetně zdařilé imitace dřeva. Ostatní díly jsou vyrobeny z kovu a oceli, stejně jako zásobník který na celkem 500 kuliček. Tato zbraň je dlouhá léta doporučována všem začátečníkům pro svůj poměr cena/výkon.


Kovový je i vnitřní mechanismus zbraně v podobě osvědčeného a dlouholetými zkušenostmi prověřeného mechaboxu V3 který se vyznačuje velkou spolehlivostí a výbornou kompatibilitou s náhradními díly. Uvnitř mechaboxu se nachází pro začátek nadprůměrně kvalitní součástky: ocelová kola, ocelová kluzná ložiska 7 mm, ocelový trn pružiny s ložiskem, kovový válec, protitlaká hlava pístu s kovovou podložkou, následně pak hlava válce a klasický píst s jedním ocelovým zubem z ABS plastu. Na základní pružině (ekvivalent M120) zbraň dosahuje úsťové rychlosti okolo 120 m/s.
 

Nespornou výhodou  této zbraně cenově dostupné zbraně  je její spolehlivost, slušná úsťová rychlost, nízká váha a prakticky "bezedný" - točný zásobník. Dalším plusem je pevná pažba, do které lze umístit i větší akumulátory - nemusíte se tak bát, že by se vám zbraň během akce vybila. Nelze opomenou ani systém Hop-up s možností regulace, díky kterému má puška výrazně prodloužený dostřel. V kombinaci s dlouhou vnitřní hlavní  (455 mm) je zbraň velmi přesná. Po odšroubování tlumiče výšlehu naleznete závit 14 mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič výšlehu taktéž se závitem 14 mm levotočivým.

 

Balení obsahuje:

Zbraň
Zásobník
Akumulátor
Nabíječku
Nástřelný terč
Skutečnou úsťovou rychlost