Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(BOL)Bollé SLAM

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: BOL-41-004330
Dostupnost: dočasně nedostupné
161 bez DPH
195 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

  Bollé SLAM ochranné brýle

Ochrana očí splňuje požadavky evropské směrnice 89/686 / CEE týkající se osobních ochranných prostředků a je vyrobena v souladu s požadavky normy EN 166: 2001. Bollé Safety se stal synonymem kvality a je uznáván s mezinárodním uznáním svých sportovních a ochranných brýlí. U brýlí byl popsán faktor tvrdosti F a faktor tepelné ochrany T a povrch jeho ochranných čoček byl pokryt činidlem zabraňujícím zamlžování a speciální povrch zajišťující čočky před poškrábáním.

Anti-fog -  vrstva proti zamlžení umožňuje pracovat v optimálních podmínkách odstraněním účinků kondenzace, která je přítomna, kdykoli jsou vysoké teplotní rozdíly nebo během opotřebení nevětraných rámů.

Proti poškrábání -  zlepšuje odolnost čoček a snižuje počet škrábanců. Prodlužuje životnost a zlepšuje pohodlí nebo brání uživateli v poškrábání, které může negativně ovlivnit vidění.

Nejvyšší komfort používání zajišťují ergonomické rámy, které mají moderní konstrukci a elastický bezpečnostní pás, který je součástí sady a který umožňuje připevnění brýlí na hlavu. Sada obsahuje:

  

- brýle,
- bezpečnostní páska

VAROVÁNÍ!

Výše uvedený produkt je nejvyšší kvality a prošel testy odolnosti odpovídající jeho třídě odolnosti. Výrobce zaručuje odolnost proti nárazům pevných látek v rámci třídy odolnosti nebo získaných certifikátů. V případě nedostatečného sladění zboží však použití této ochrany nevylučuje zranění těla, například při pádu kuličkypod ochranné sklo v důsledku odrazu. Proto se před použitím doporučuje upravit ochranu očí podle individuálních potřeb uživatele. Ochranné vlastnosti produktu se mohou také změnit v důsledku nesprávného použití a údržby výše uvedeného produktu, např. čištěním skel nevhodnými přípravky. Prodejce není odpovědný za úrazy způsobené nesprávným nasazením a použitím výše uvedeného produktu.