Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

(BOL) Rush Safety Spectacles – Twilight

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: BOL-41-009333-00
Dostupnost: dočasně nedostupné
177 bez DPH
214 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Rush Bezpečnostní brýle

Ochrana očí odpovídající požadavkům směrnici 89/686 / EHS o osobních ochranných prostředcích, vyrobených s ohledem na požadavky evropské normy EN 166: 2001 . Bollé Safety se stal symbolem kvality a mezinárodně uznávaný pro své sportovní a ochranné brýle. Brýlím byla přiřazena hodnota tvrdosti F, povrch samotných čoček byl potažen prostředkem, který jim zabraňuje zamlžování a také vrstvou, která chrání povrch před poškrábáním.

Model Rush jsou neuvěřitelně lehké brýle s polykarbonátovými čočkami, které poskytují široké zorné pole a vysoký uživatelský komfort.

Použité technologie:

Anti-fog - vrstva proti zamlžování, která umožňuje pracovat v optimálních podmínkách odstraněním kondenzačního efektu, ke kterému dochází při velkých teplotních rozdílech nebo při nošení nevětraných rámů.

Proti poškrábání - zvyšuje odolnost čoček a snižuje tvorbu škrábanců. Prodlužuje životnost a zvyšuje pohodlí uživatele a zároveň zabraňuje poškrábání, které by mohlo bránit vidění.

 

VAROVÁNÍ!

Výše uvedený produkt je předmětem nejvyšší kvality a byl podroben zátěžovým testům odpovídajícím jeho třídě odolnosti. Výrobce zaručuje odolnost proti nárazu pevných látek v rámci třídy odolnosti nebo získaných certifikátů. Navzdory tomu všemu, pokud se výrobek dostatečně nehodí k obličeji uživatele, použití této ochrany očí nevylučuje riziko poškození těla, například pokud BB projde  pod čočkou. Proto se doporučuje přizpůsobit ochranu očí individuálním potřebám uživatele. Ochranné vlastnosti produktu podléhají změnám v případě nesprávného použití a zachování uvedeného produktu, například čištěním čoček nevhodnými prostředky.