Sledujte nás na sociálních sítích:

Popřípadě nám napište mail:

obchod@armedking.cz


Delta Armory authorised reseller

[ASG] Scorpion EVO 3 - A1 (verze 2018)

Výrobce: ASG
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: ASG045
Dostupnost: Dočasně nedostupné
7 189 bez DPH
8 699 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

ASG - CZ Scorpion EVO A1 ver. 2018

CZ Scorpion EVO je nástupcem legendárního vzoru 61. Zbraň samotná patří v dnešní době mezi to nejlepší, co v kategorii krátkých elektrických zbraní lze vůbec pořídit. Přesná replika modelu CZ Scorpion EVO 3 A1 je vyráběná licenčně firmou ASG. Na zbrani tak najdeme originální označení České zbrojovky. Nejnovější vylepšená verze 2018 je velmi očekávanou zbraní, která přináší mnoho inovací a je kompletně vyráběna v Evropě, konkrétně v Dánsku. Vnější tělo zbraně je vyrobeno z materiálů shodných s ostrou předlohou - polymer vyztužený skelnými vlákny. Z toho důvodu nabízí neobvyklou kvalitu zpracování a použitých materiálů.

V základu ve zbrani najdeme pružinu M110, která lze však jednoduše vyměnit díky systému rychlé výměny pružiny. Zbraň tak jednoduše přizpůsobíte skoro každému airsoftovému hřišti/akci. Dále již v základní zbrani najdeme pokročilou elektroniku podobnou ASCU - mikrospínače, detekce pozice kol, mosfet spínač, motorová brzda, detekce prázdného zásobníku, detekce podbití baterie nebo vzniklé závady atd... To v praxi znamená, že zbraň nabízí některé realistické funkce: například po vystřelení poslední kuličky zbraň přestane střílet (nedochází ke střelbě na prázdno) a po přebití je potřeba pákou zbraň uvést opět do střelbyschopného stavu, jako u ostré předlohy. Navíc po připojení baterie zbraň potvrdí její stav a kontrolní jednotka umožňuje již z krabice režimy střelby safe/jednotlivě/3-rannou dávkou/auto.

V základu je zde hlaveň 6,04 mm. Díly na upgrade kompatibilní s AEG - vzduchotechniku, kola, píst, motor apod. lze vyměnit. Výrobce udává, že mechabox by měl vydržet až M150. Zbraň je v základu stavěná na 11,1 V Li-Pol baterie. Součástí balení je jeden tlačný zásobník na 75 ran.

Verze 2018 oproti starší verzi nabízí nový skelet mechaboxu, vylepšená kola, upravený přepínač režimů střelby s hladším chodem a zcela nový set vzduchotechniky. Válec, píst a hlava válce je tudíž plně kompatibilní se standardem mechaboxů V2 a V3. I přes tyto změny jsou součásti zpětně kompatibilní se starší verzí.

Pozor: Balení neobsahuje akumulátor, ani nabíječku. 

Pozor: Baterii po použití vždy odpojte, jinak může dojít k jejímu zničení.


Typ zbraně AEG (elektrická) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 208 mm
Délka zbraně 623/425 mm
Doporučené střelivo 6 mm; 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 2,4 kg
Konektor   T-Dean
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up Regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Režim střelby safe/semi/burst/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu ASG EVO3 zesílený (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) Low-cap
Zásobník kapacita 75 BB

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím